• Sitemizden Yapılan Rezervasyonlarda
  • %10 İndirim Hakkı
  • Açılışa Özel
  • İkramlarımız ve Özel Fırsatlar
  • Hemen Arayın!
  • 0212 676 4 676

Avcılar Otel - Avcılar Garden Hotel Hakkında

Avcılar Otel

Avcılar, 1966 yılından önce Bulgaristan göçmenlerinin çoğunlukla yer aldığı bi yerleşim yeriydi ve bu tarihten sonra Avcılar, belediye haline gelip bir ilçe olmuştur. Bu orantıyla nüfus giderek artmıştır. Günümüze kadar sanayi alanında da önemli gelişmeler olmuştur. 10 adet mahallesiyle 2020 yılında 600.000'i aşkın nüfusuyla Avcılar, İstanbul'un önde gelen sanayi ve yerleşim yerlerinden birisidir.

Avcılar, İstanbul Avrupa Yakasında bulunmakta olup, kuzey bölgesinde Küçükçekmece Gölü, güneyinde ise Marmara Denizi yer almaktadırç Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir ile komşu durumundadır.

İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsü otelimize oldukça yakın konumdadır. Ulaşım için Avcılar E5 Karayolunun üzerinde olduğu için gerek araçla, gerek metrobüs ve otobüs hatlarıyla kolaylıkla Avcılar'a ve otelimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

34AS Söğütlüçeşme - Avcılar
34 C Beylikdüzü - Cevizlibağ
34 G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme hatlarıyla Şükrübey durağından Avcılar Garden Otel'e ve Avcılar'a ulaşım sağlanabilmektedir.

Avcılar'ın anahtarı ve merkezi şüphesiz ki, meydan Marmara Caddesi'dir. Avcılar Garden Hotel, meydana yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Alışveriş mağazaları, uygun fiyatlı restoranlar ve ilgi çekici kafeler Avcılar'ın önemli simgelerindendir. Otobüs duraklarına da oldukça yakın olup, güzel bir yürüyüş eşliğinde sahile ulaşabilirsiniz. Avcılar denilince akla gelen önemli simgelerden birisi de, Atatürk Evi'dir. 2000 yılında ziyarete açılan müzede Atatürk'ün çalışma odası olarak hazırlanan oda haricinde, o gün şartlarında kullanılan klasik eşyaları da gözlemyebilirsiniz.

Rezervasyon

Sektörde Güvenilir

Otel sektöründe 12 yıllık tecrübemizle, 2020 yılında Avcılar'da açılan yepyeni, konforlu, lüks otelimizde sizler için en iyi hizmeti vermektedir.

Profesyonellik

Çözüm ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

7/24 Ulaşabilirsiniz

Dilediğiniz gün ve saatte otelimizden rezervasyon yapmak için +90 212 676 4 676