• Sitemizden Yapılan Rezervasyonlarda
  • %10 İndirim Hakkı
  • Açılışa Özel
  • İkramlarımız ve Özel Fırsatlar
  • Hemen Arayın!
  • 0212 676 4 676

Avcılar Otel - Avcılar Garden Hotel Hakkında

Avcılar Garden Hotel

Avcılar Garden Hotel, Avcılar Şükrübey Metrobüs durağının tam karşısında olup, E5 karayolunda bulunmaktadır. Ulaşım olarak, erişebilirlik olarak, 2020 yılında kaliteli ve yepyeni bir hizmet anlayışıyla otelimiz, Avcılar otel listesinin en başlarında yer almaktadır.

Müşteri memnuyeti bizim için önceliklerimiz arasındadır. Günü birlik, bir kaç günlük veya uzun konaklamalarınız için otelimizde tek kişilik, iki kişilik, aile ve göl / deniz manzaralı odalarımız bulunmaktadır. Ücretsiz olarak yüksek hızlı WiFi bağlantısı yapabileceğiniz otelimizde, 24 saat sıcak su, kettle, minibar, saç kurutma makinası, günlük olarak temizlenen havlu ve tüm banyo ihtiyaçlarınız bulunmaktadır. Otelimiz lobisinde ücretsiz çay, kahve ikramlarımızla hoşça bakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra otelimizde ücretsiz geniş seçenekli kahvaltı sunmaktayız.

Sitemizde otelle ilgili tüm bilgiler ve resimler paylaşıldığından ötürü, gördüğünüz odaya rezervasyon yaparsınız ve otele giriş yaptığınzda herhangi bir kötü durumla karşılaşmazsınız. Konum olarak Avcılar'ın merkezinde, Avcılar yürüyüş yoluna, TÜYAP Fuar Merkezi'ne oldukça yakın olan otelimiz, Avcılar Şükrübey durağından kolaylıkla ulaşılabilir durumdadır.

Rezervasyon

Sektörde Güvenilir

Otel sektöründe 12 yıllık tecrübemizle, 2020 yılında Avcılar'da açılan yepyeni, konforlu, lüks otelimizde sizler için en iyi hizmeti vermektedir.

Profesyonellik

Çözüm ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

7/24 Ulaşabilirsiniz

Dilediğiniz gün ve saatte otelimizden rezervasyon yapmak için +90 212 676 4 676